27 września 2018, godz. 19:00

Łukasz Jankiewicz
(ur. 1975, Jawor)

Ostatnie spotkanie, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 90 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2018'

Cena wylicytowana: 1 000
Absolwent Architektury Wnętrz na Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu. W 2011 przedstawił w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu instalację "Z wnętrza do wnętrza". W 2012 zdobył nagrodę Wydziału Promocji Urzędu Miasta Wrocławia na pokazie "Ubrać Wrocław" za strój inspirowany Iglicą. Jankiewicz inspiruje się impresjonizmem, wyrażając emocje na obraz przez połączenie intensywnych barw.

ID: 62719