27 września 2018, godz. 19:00

Sonia Ruciak
(ur. 1987, Szczecin)

Możliwości, poliptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 120 cm (całość)

sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

na odwrociu sygnowany i numerowany: 'Ruciak Sonia' (każda część)

Cena wylicytowana: 6 000

ID: 62776