Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

18 września 2018, godz. 19:00

Kolczyki z koralami 2 poł. XX w.

złoto pr. 0,750, 4 korale w szlifie kaboszon, 4 brylanty ł. ~ 0,40 ct H-I/VS-Si, masa: 12,04 g; wym.: 5,5 x 1 cm

Cena wylicytowana: 3 800
Estymacja: 4 000 - 6 000
Stan zachowania
1 brylant uszkodzony

ID: 62269; DB-5608