Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

18 września 2018, godz. 19:00
44

Naszyjnik-kolia koralowa lata 30.-40. XX w.

srebro złocone, korale w formie kulek, 6 korali rzeźbionych w formie róż, zdobienia w formie liści, zapięcie grawerowane, 1 koral kaboszon, masa: 18,96 g; dł.: 40 cm

Cena wylicytowana: 1 600
Estymacja: 2 000 - 4 000

ID: 62272; DB-5611