Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

18 września 2018, godz. 19:00

Kolczyki w formie kwiatów lata 60.-70. XX w.

złoto pr. 0,750, 2 szmaragdy ł. ~ 1,50 ct, 60 diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 1,80 ct H-I/VS-Si, masa: 9,83 g; wym.: 2 x 1,7 cm

Cena wylicytowana: 19 000
Estymacja: 25 000 - 30 000
Stan zachowania
1 szt. szmaragd delikatnie uszkodzony

ID: 62278; DB-5617