Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

18 września 2018, godz. 19:00

Pierścionek-obrączka 2 poł. XX w.

białe złoto pr. 0,750, 12 diamentów w szlifach bagiet ł. ~ 1,00 ct G-H/VS, masa: 4,46 g; rozmiar: 14*

Cena wylicytowana: 4 200
Estymacja: 5 000 - 8 000
Stan zachowania
1 diament uszkodzony

ID: 62281; DB-5622