Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

18 września 2018, godz. 19:00

Bransoleta ze szmaragdami 2 poł. XX w.

złoto pr. 0,585, 8 brylantów ł. ~ 0,24 ct H/VS, 8 szmaragdów ł. ~ 0,25 ct, sygn.: "M.K.", masa: 10,85 g; dł.: 20 cm

Cena wylicytowana: 5 000
Estymacja: 6 000 - 8 000

ID: 62298; DB-5646