Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

18 września 2018, godz. 19:00

Pierścionek z diamentem 1 poł. XX w.

złoto 18 K, 1 diament ~ 0,50 ct I/P, 4 szafiry w różnych szlifach, masa: 2,58 g; sygn.: "M.G."; rozmiar: 14*

Cena wylicytowana: 4 500
Estymacja: 6 000 - 9 000

ID: 62299; DB-5647