Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

18 września 2018, godz. 19:00

Pierścionek okres międzywojenny

złoto pr. 0,585, srebro, 3 diamenty ł. ~ 0,13 H/P, masa: 2,00 g; rozmiar: 12,5*

Cena wylicytowana: 2 800
Estymacja: 4 000 - 7 000
Stan zachowania
1 diament delikatnie uszkodzony

ID: 62295; DB-5642