Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

18 września 2018, godz. 19:00

Pierścionek art déco lata 20.-30. XX w.

złoto pr. ~ 0,585, platyna, 1 szafir, 4 diamenty ł. ~ 0,45 ct H-I/Si, rozety diamentowe, szafiry w różnych szlifach, masa: 4,14 g; rozmiar: 16,5*

Cena wylicytowana: 2 000
Estymacja: 3 000 - 7 000
Stan zachowania
1 szafir przetarty

ID: 62247; DB-5573