ART OUTLET. Sztuka Dawna (wyniki)

26 kwietnia 2018, godz. 19:00
75

Autor nierozpoznany
(pocz. XX w.)

Portret mężczyzny w okularach

olej/tektura, 36 x 34 cm

Autor nierozpoznany (pocz. XX w.) na odwrociu olejny szkic pejzażowy

Cena wylicytowana: 1 300
Estymacja: 600 - 1 200
- kolekcja Alfreda Lenicy

ID: 58399