ART OUTLET. Sztuka Dawna (wyniki)

26 kwietnia 2018, godz. 19:00
74

Janina Süssle-Muszkietowa
(1903 Lwów - 1956 Kraków)

Portret kobiety czytającej książkę

olej/tektura, 59 x 47 cm

sygnowany trudno czytelnie p.d.

Cena wylicytowana: 1 400 *
Estymacja: 1 500 - 2 500

ID: 58539