Sztuka Współczesna. Nowe pokolenie po 1989 (wyniki)

28 czerwca 2018, godz. 19:00
50

Tycjan Knut
(ur. 1985, Warszawa)

Bez tytułu, 2013 r.

technika mieszana/płótno, 116 x 81 cm

sygnowany na odwrociu: 'KNUT'

Cena wylicytowana: 3 000
Estymacja: 4 000 - 7 000
- Tycjan Knut, Mniej-więcej, Galeria El, Elbląg, 28.04-19.05.2016
- Tycjan Knut, Stara Szkoła, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa, 15.07-24.08.2014
"[Tycjan Knut] Pracuje bardzo szybko, co nie oznacza, że do swojej sztuki podchodzi lekko. Jego malowanie pochodzi prosto z serca, jest pozbawione szkiców i to największa wartość".
KARINA DZIEWECZYŃSKA, 2016
Uzyskał dyplom w 2011 roku na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowni malarstwa prof. Jarosława Modzelewskiego. Obecnie jest doktorantem Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Tworzy w następujących dziedzinach: malarstwo, rysunek, fotografia i sztuka nowych mediów. Swoje prace prezentował m.in. w Bunkrze Sztuki w Krakowie i Galerii Kordegarda w Warszawie.

ID: 57703