19 czerwca 2018, godz. 19:00

Daniel Białowąs
(ur. 1975, Sanok)

Room 2758, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Daniel Białowąs | "ROOM 2758" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2018'

Cena wylicytowana: 700
Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz grafiką. Autor wystaw indywidualnych: "Femininum" Galeria MDK, Sanok 2015; "Lynchowanie" Galeria MBP, Sanok 2013. Wziął udział w kilkunastu wystawach zbiorowych w kraju: ART INN - Targi Młodej Sztuki, Galeria Labirynt, Lublin 2015; Skład Doczepiony, Resursa Obywatelska, Radom 2014; Industrial! Festiwal Sztuk, Starachowice 2014; ''Człowiek istota energetyczna'', Karpackie Biennale Sztuki, RCKP, Krosno 2013 - wyróżnienie; Koniec człowieka, 2 Piotrowskie Biennale Sztuki, Galeria ODA, Piotrków Trybunalski 2013; Skład Doczepiony, Galeria Łaźnia, Radom 2013; Wystawa Jednego Dnia, Galeria Łaźnia, Radom 2012; Targi Sztuki ''ART INN 2'', Warszawa 2011.

ID: 60838