Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

15 maja 2018, godz. 19:00
44

Kolczyki z rubinami 1 poł. XX w.

złoto pr. ~ 0,580, dukatowane, rubiny, masa: 3,33 g; wym.: 1 x 1 cm

Cena wylicytowana: 1 600
Estymacja: 2 000 - 4 000
Stan zachowania
1 rubin uszkodzony

ID: 60261; DB-5400