Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

15 maja 2018, godz. 19:00

Naszyjnik art déco lata 20.-30. XX w.

złoto pr. ~ 0,585, 1 turmalin, rozety diamentowe, łańcuszek srebro, masa: 3,60; dł.: 49 cm; wym. zawiesia: 3 x 1; sygn.: "H.S."

Cena wylicytowana: 4 500
Estymacja: 5 000 - 7 500

ID: 60304; DB-5448