Fotografia Kolekcjonerska: Klasyka i Awangarda Artystyczna (wyniki)

19 kwietnia 2018, godz. 19:00
132

Jan Tarasin
(1926 Kalisz - 2009 Warszawa)

Niebo , 1978/2002 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 40 x 26 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d.: 'JTarasin' oraz opisany i datowany l.d.: '1/5 1978/2002'

Cena wylicytowana: 2 400
Estymacja: 3 000 - 5 000
LITERATURA:
- Pomiędzy. Jana Tarasina fotografie i serigrafie, Muzeum Mazowieckie, Płock 2010
- Jan Tarasin, Galeria Starmach, Kraków 1999
- serigrafia na podstawie niniejszej fotografii publikowana w: Jan Tarasin. Gwasze, rysunki, serigrafie, Biuro Wystaw Artystycznych, Olsztyn 1988

ID: 58275