17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Piotr Betlej
(ur. 1972, Jasło)

Wielki Brat, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 70 cm

sygnowany l.d.: 'PBetlej'

Cena wylicytowana: 600
Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Należy do Maison des Artistes we Francji. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem figuratywnym. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych m.in.: w Polsce, Francji, USA, Słowacji i na Ukrainie.

ID: 58832