17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Milena Brudkowska
(ur. 1988, Lublin)

Przylot, 2017 r.

olej/płótno, 120 x 90 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | "PRZYLOT" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 90 x 120 cm | 2017 R'

Cena wylicytowana: 900
Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, gdzie w 2015 roku uzyskała dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Malarstwa sztalugowego. Uczestniczyła w wielu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych. Zajmuje się głównie malarstwem olejnym, rysunkiem oraz instalacją. Motywem przewodnim jej prac są wizerunki jej własnego obuwia, prywatnych przedmiotów oraz szersze ujęcie postaci w postindustrialnym krajobrazie.

ID: 59000