17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Karolina Kasprzak
(ur. 1983, Częstochowa)

Multiplikacja III, 2018 r.

akryl/płyta, 60 x 60 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'KAROLINA KASPRZAK 2018'

Cena wylicytowana: 800
Absolwentka Wydziału Wychowania Artystycznego Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Dyplom w zakresie: malarstwo sztalugowe w 2009.

ID: 58940