17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Dominik Smolik
(ur. 1982, Kraków)

Substancja światła, dyptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 95 x 95 cm (x2)

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | SUBSTANCJA ŚWIATŁA | AKRYL/PŁÓTNO | DYPTYK-SKRZYDŁO A/B | 95x95 CM | KRAKÓW MMXVIII | Dominik Smolik'

Cena wylicytowana: 3 800
W latach 2002-07 studiował na Wydziale Malarstwa Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, w pracowniach prof. Romualda Oramusa, prof. Romana Łaciaka i prof. Grzegorza Bednarskiego. W 2008 roku ukończył Studium Podyplomowe Politechniki Krakowskiej z zakresu Architektury, Konserwacji i Aranżacji Wnętrz Obiektów Sakralnych. Brał udział w wielu krakowskich wystawach oraz w Międzynarodowym Plenerze w Rawennie w 2007 roku.

ID: 58970