17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Magdalena Proch
(ur. 1986, Bydgoszcz)

Forest, 2015 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm

sygnowany l.d.: 'Magda Proch'

na odwrociu opisany: 'Magda Proch | 2015'

Cena wylicytowana: 700
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W 2010 obroniła dyplom na Wydziale Grafiki i Komunikacji Wizualnej, w pracowni Ilustracji Wydawniczej prof. zw. Mirosława Adamczyka. Pozostaje aktywna zawodowo jako grafik i ilustrator. Jedną z jej największych pasji jest malarstwo, któremu poświęca każdą wolną chwilę. Brała udział w wystawach w kraju i zagranicą m.in. w Poznaniu, Krakowie Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy oraz Grenadzie, Urbino i Hanowerze. Żyje i pracuje w Poznaniu.

ID: 58835