17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Karolina Fox
(ur. 1988, Warszawa)

Jungle fever, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Karolina Fox, 2018'

Cena wylicytowana: 900
W 2008 roku ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie zdobywając tytuł Artysty Plastyka w specjalizacji Meblarstwo. Na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w 2013 roku zdobyła tytuł licencjacki w Pracowni Malarstwa Sztalugowego. Obecnie pracuje nad dyplomem magisterskim. Interesuje się stylem retro i pop-art, które łączy z malarstwem realistycznym. W obrazach często wykorzystuje motywy animalistyczne.

ID: 59015