17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Bastien Ducourtioux
(ur. 1987, Gueret, Francja)

Forgive me my Lord, 2017 r.

akryl/płótno, 160 x 160 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '[sygnatura] | 2017 | FORGIVE ME MY | LORD | BASTIEN DUCOURTIOUX'

Cena wylicytowana: 12 000
Francuski malarz pochodzący z Tuluzy. W 2012 ukończył studia na kierunku Graphic Design. Rok później przyjechał do Polski kontynuować naukę w poznańskiej School of Form. Ostatnio szlifuje swoją technikę i warsztat we Wrocławiu. Fascynują go ludzie i ich oblicza, w swojej twórczości koncentruje się na ich portretowaniu w różnych momentach, próbując tym samym uchwycić ich jednostkowość i unikalne rysy.

ID: 58711