17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Marzena Bis
(ur. 1987, Zamość)

SEA V, 2018 r.

olej/płótno, 85 x 85 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | SEA V | 2018'

Cena wylicytowana: 2 400
Dyplom z malarstwa uzyskała w 2013 roku. Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym. Inspirację do swoich prac czerpie głównie z pejzażu. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych i konkursach sztuki współczesnej.

ID: 59095