17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Michał Mroczka
(ur. 1984)

Port skandynawski, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm

sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MICHAŁ MROCZKA | PORT SKANDYNAWSKI | 2018'

na odwrociu opisany: 'MICHAŁ | MROCZKA | PORT | SKANDYNAWSKI | 2018 | 100 x 150 | AKRYL

Cena wylicytowana: 1 500
W 2004 ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie ze specjalizacją snycerstwo. W 2009 uzyskał dyplom z malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Od 2007 współtworzy grupę artystyczną Niezależna Akademia Frenetyków. Od 2010 jest współzałożycielem autonomicznej lubelskiej galerii Kamienica Cudów. Należy do Stowarzyszenia Pracownia Otwarta w Lublinie. Jest współtwórcą makiety śródmieścia przedwojennej Warszawy w Teatrze Kamienica. Tworzy i mieszka w Warszawie.

ID: 58817