17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Urszula Kałmykow
(ur. 1986, Białowieża)

Zapomniana przystań, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 150 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'U. KAŁMYKOW 2017'

Cena wylicytowana: 2 800

ID: 58333