17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Katarzyna Słowiańska-Kucz

Lekcja tańca, 2018 r.

olej/płótno, 92 x 73 cm

sygnowany i datowany l.d.: 'KSłowiańska 2018'

Cena wylicytowana: 9 000
Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową i ilustracją. Członek Związku Artystów Plastyków. Wystawy zbiorowe m.in.: Warszawa, Katowice, Maastricht, udział w wystawach Współczesnej Polskiej Sztuki Książki oraz Frankfurt 2000 i Pro Bolonia. I nagroda - konkurs na plakat Święto Muzyki, I nagroda - konkurs Praga Północ w Święta Bożego Narodzenia.

ID: 58755