17 kwietnia 2018, godz. 19:00

Małgorzata Pabis
(ur. 1980, Miechów)

Flash of hope, 2018 r.

technika mieszana/płótno, 90 x 120 cm

sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wylicytowana: 3 000
Architektka wnętrz, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom, który obroniła w 2004 nagrodzony został medalem rektora ASP. Od 10 lat zajmuje się projektowaniem wnętrz, a malarstwo sztalugowe jest dopełnieniem tej profesji. Obrazy traktuje jako inspiracje do zaprojektowania pięknego wnętrza. Wnętrze ma być´ tłem lub uzupełnieniem danego obrazu. Uważa, ze piękno w sztuce nie jest pojęciem względnym.

ID: 58988