27 marca 2018, godz. 19:00
89

Anna Warenik-Gabbiani
(ur. 1981, Gdańsk)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 120 x 70 cm

sygnowany na odwrociu: 'A. Gabbiani'

Cena wylicytowana: 500
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie. Ukończyła wydział malarstwa i grafiki oraz sztuk wizualnych. Jej prace malarskie były prezentowane w Trójmieście i we Włoszech. Mieszka i tworzy w Mediolanie.

ID: 58152