27 marca 2018, godz. 19:00
86

Urszula Kałmykow
(ur. 1986, Białowieża)

Upalny poranek, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 110 cm

sygnowanyna odwrociu: 'U. KAŁMYKOW'

Cena wylicytowana: 900

ID: 58332