27 marca 2018, godz. 19:00
72

Joanna Szumska

Prosta historia, 2018 r.

mieszana/płótno, 100 x 130 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PROSTA HISTORIA JOANNA SZUMSKA 2018'

Cena wylicytowana: 1 100
W 1984 ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Pracowała w pracowni scenograficznej teatru Baj w Warszawie i przez wiele lat jako projektant grafiki dla firmy drukującej opakowania. Wystawy zbiorowe i indywidulane: galeria Merlino.Bottega d’Arte Florencja, 2016; galeria Rossocinabro, Rzym, 2016; Europejski Festiwal Muzyczny w Otwocku, 2011; galeria House of Paintings w Konstancinie, 2009; "Obrazy przywiezione w walizce" w czasie Walking Art Tour organizowanej przez Warsaw Destination Aliance, 2006. 2000 - Główna nagroda na wystawie Art Society of Scottsdale, Arizona.

ID: 58006