27 marca 2018, godz. 19:00
68

Magdalena Karwowska
(ur. 1987, Ruda Śląska)

Miasto 50000, 2017 r.

akryl, technika własna/płótno, 100 x 120 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDA KARWOWSKA MIASTO 50000 2017.'

Cena wylicytowana: 1 300
W latach 2006-11 studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom magisterski zrealizowała w Pracowni Miedziorytu pod kierunkiem prof. Stanisława Wejmana, nagrodzony jako jeden z najlepszych dyplomów roku. Poza grafiką zajmuje się także malarstwem oraz fotografią.

ID: 57992