27 marca 2018, godz. 19:00
65

Wioletta Winiarczyk
(ur. 1977, Lublin)

W siną dal..., 2017 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm

sygnowany i datowany p.d. 'W.2017'

na odwrociu opisany: ' WIOLETTA WINIARCZYK | TYT.: ''W SINĄ DAL…'' | LONDYN 2017'

Cena wylicytowana: 900
Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zamiłowanie do sztuki i malarstwa przełożyła najpierw na naukę rysunku i malarstwa w Woking Men's College na Camden - Londyn, gdzie w końcowym projekcie jej praca została wyróżniona. Lekcje rysunku w pracowni artysty Arisa Raisis Chelsea (Londyn). Od 2008 roku przez okres trzech lat lekcje malarstwa i wiedzy o sztuce kontynuowała w pracowni malarki Sary Lee Roberts w Londynie (Primrose Hill). Pod surowym okiem Dr Stephana Rene zdobywała wiedzę i umiejętności z tradycyjnej sztuki ikonografii. Mieszka i pracuje w Londynie, zajmuje się rysunkiem i malarstwem, oraz malarstwem na drewnie.

ID: 58256