27 marca 2018, godz. 19:00
61

Michalina Garus
(ur. 1976, Knurów)

Mój kot, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 80 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'M.G. | 2017'

na odwrociu opisany: 'MICHALINA GARUS | 2017 | Mój kot'

Cena wylicytowana: 700
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W 2001 uzyskała dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Grafiki Warsztatowej. Od 2007 pracuje jako konserwator książki w Pracowni Konserwacji Zbiorów Specjalnych Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu. Wybrane wystawy zbiorowe: 2004 - Kisgrafika, Budapeszt; 2006 - Polscy Artyści Plastycy Dzieciom, Nowy Jork; 2007 - Graphics from Poland, Cremona; 2009 - VI International Biennial of Contemporary Graphic Art, Novosibirsk; 2009 - IV International Triennial of Graphic Art, Bitola. Wystawy indywidualne: Lublin, Świdnica, Wrocław, Sieradz, Jelenia Góra.

ID: 58038