27 marca 2018, godz. 19:00
60

Natalia Badowiec (Lena Sterk)
(ur. 1982, Warszawa)

Paź królowej, 2016 r.

olej/płótno, 17 x 23 cm

sygnowany p.d.: 'Lena | Sterk'

Cena wylicytowana: 900

ID: 57961