27 marca 2018, godz. 19:00
58

Łukasz Jankiewicz
(ur. 1975, Jawor)

Portret emocjonalny w otchłani, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | w otchłani | 2017 WROCŁAW'

Cena wylicytowana: 1 200
Absolwent Architektury Wnętrz na Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu. W 2011 przedstawił w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu instalację "Z wnętrza do wnętrza". W 2012 zdobył nagrodę Wydziału Promocji Urzędu Miasta Wrocławia na pokazie "Ubrać Wrocław" za strój inspirowany Iglicą. Jankiewicz inspiruje się impresjonizmem, wyrażając emocje na obraz przez połączenie intensywnych barw.

ID: 58079