27 marca 2018, godz. 19:00
57

Olga Pelipas
(ur. 1988, Symferopol, Ukraina)

Cicha serenada, 2018 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm

sygnowany l.d. 'Pelipas'

Cena wylicytowana: 900
W latach 2003-07 studiowała w Kolegium artystycznym na Krymie. 2007-13 studiowała w Akademii Wzornictwa i Sztuk Pięknych w Charkowie (Malarstwo monumentalne). W 2011 zajęła trzecie miejsce w "Triennale młodych twórców" w Muzeum Sztuki na Krymie. W 2012 miała wystawę indywidualną "Ser na całym świecie" galeria "Kostyurinsky zaułek" w Charkowie. Wystawy zbiorowe, festiwale: 2000 wystawa sztuki "World without dark colors" ekspozycja Ukrainy na wystawie światowej "Expo-2000" Hanower, Niemcy. 2007-13 wystawy zbiorowe w Związku Artystów Plastyków(w Charkowie i na Krymie), Festiwal "Wszystko, co jest piękne w świecie ma taką samą nazwę" Charkow 2008, Festiwal "Street art" Charkow 2009, "Radmir-Expohall" w Charkowie 2009, "Przyjaciele w kontakcie" galeria "Kostyurinsky zaułek" w Charkowie 2011, Projekt artystyczny "Żywa ściana" galeria "Maestro" Charków 2012, , "Noworoczna Wystawa" galeria "Avec" w Charkowie 2012, "Wystawa Miniatury" galeria "Kostyurinsky zaułek" w Charkowie 2013 , "Przyjaciele w kontakcie" galeria "Kostyurinsky zaułek" w Charkowie 2015, The HF ArtsFest 2016 w Londynie POSK Gallery: "Eastern European Art".

ID: 58043