27 marca 2018, godz. 19:00
56

Joanna Misztal
(ur. 1967, Wrocław)

Muszka, 2018 r.

akryl, olej/płótno, 100 x 50 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'J. MISZTAL 2017'

Cena wylicytowana: 3 200
Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, Wydział Ceramiki i Szkła. Malarstwo studiowała w pracowni prof. Konrada Jarodzkiego. W każdej pracy widać umiłowanie do materii przestrzennej (ceramiki). Bardzo wyraźna i zróżnicowana faktura oraz często używane różne odcienie złota nadają specyficzny i niepowtarzalny wygląd malowanym obrazom. Wykonała bardzo dużo prac na specjalne zlecenia dla różnego rodzaju instytucji a także osób prywatnych w kraju jak i zagranicą.

ID: 58148