27 marca 2018, godz. 19:00
55

Wioleta Bąbol
(ur. 1989, Radzyń Podlaski)

Muza Emilia, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 60 cm

sygnowany p.d.: 'Viola Bąbol'

na odwrociu opisany: 'V.Bąbol/ Muza Emily/2017'

Cena wylicytowana: 1 000
Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. W 2013 dyplom z malarstwa uzyskała z wyróżnieniem w pracowni pod kierunkiem prof. nadzw. Marii Polakowskiej-Prokopiak. Brała udział w kilku wystawach zbiorowych. Zajmuje się ilustracją i malarstwem. Najbardziej inspirujący jest dla niej sam proces twórczy, ponieważ balansuje pomiędzy określoną wizją a eksperymentowaniem.

ID: 58086