27 marca 2018, godz. 19:00
53

Michał Zalewski
(ur. 1985, Elbląg)

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ ZALEWSKI/BEZ TYTUŁU/2018'

Cena wylicytowana: 1 000
Absolwent Wydziału Sztuk Wizualnych na Akademii sztuk Pieknych w Łodzi. Dyplom uzyskał w 2012r. w pracowni prof. Włodzimierza stelmaszczyka. Obecnie zajmuje się malarstwem oraz projektowaniem graficznym. Natchnienie czerpie ze sztuki ulicznej (Street art), łącząc ze sobą malarstwo akrylowe, spray i technikę szablonową.

ID: 58060