27 marca 2018, godz. 19:00
50

Zbigniew Makowski (1930 - 2019)
8000

Muzyka klasyka, dyptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 160 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Porada 2018'

Cena wylicytowana: 800

ID: 58029