27 marca 2018, godz. 19:00
50

Paweł Porada
(ur. 1985, Rzeszów)

Muzyka klasyka, dyptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 160 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Porada 2018'

Cena wylicytowana: 800
Absolwent Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom w pracowni malarstwa prof. Stanisława Białogłowicza. Uprawia malarstwo sztalugowe, rysunek oraz grafikę. W swoich pracach łączy ze sobą mocne plamy oraz zdecydowane kształty.

ID: 58029