27 marca 2018, godz. 19:00
49

Magda Maciaszek
(ur. 1987, Bełchatów)

Bez tytułu, tryptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 40 cm

sygnowany p.d. 'Amonaria'

Cena wylicytowana: 2 000
Absolwentka Liceum Plastycznego im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli, na specjalizacji Reklama Wizualna. Studia pierwszego i drugiego stopnia ukończyła w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie na specjalizacjach: Projektowanie Multimedialne i Reklama. Brała udział w wystawach zarówno zbiorowych jak i indywidualnych. W 2014 głosami internautów wygrała interdyscyplinarny konkurs "Muza 2014". Obrazy Maciaszek wyróżniają się przede wszystkim subtelnością, wprowadzają w świat, który zdaje się być poetyckim odzwierciedleniem rzeczywistości, jakby były złudzeniem lub urywkiem snu. Malarka próbuje przekazać odbiorcy połączenie stanów emocjonalnych i uczuć jakie doświadcza, łącząc bodźce dostarczane przez duszę, umysł i ciało w jeden niepowtarzalny obraz. Efektem tych działań są unikatowe akty kobiece. Prace artystki znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce, Belgii, Niemczech, Anglii, Australii i Stanach Zjednoczonych.

ID: 58056