27 marca 2018, godz. 19:00

Cezar Walczak
(ur. 1963)

Z cyklu 'Miasta', Jerozolima o świcie, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'CEZAR 2017'

na odwrociu opisany: 'CEZAR WALCZAK'

Cena wylicytowana: 1 500
Dyplom z wyróżnieniem w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Praca Dyplomowa uczestniczyła w konkursie "Dyplom Roku". Finalista 35. Ogólnopolskiego Konkursu Malarstwa Bielska-Jesień (2001). Jego prace otrzymały Wyróżnienie Honorowe podczas Międzynarodowego Biennale Pasteli w Nowym Sączu. Otrzymał również wyróżnienia w kategorii malarstwo w konkursie "Art-Dea 2000" organizowanym przez ZPAP i ASP w Warszawie oraz Event Management Polska. Autor serii wystaw pokonkursowych wyróżnionych obrazów w kraju i zagranicą. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków. Prace w zbiorach muzealnych i kolekcjach prywatnych. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, mozaiką i rzeźbą.

ID: 58040