27 marca 2018, godz. 19:00

Michał Mroczka
(ur. 1984)

Port Północny, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 150 cm

sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MICHAŁ MROCZKA | ''PORT PÓŁNOCNY'' | 2017'

na odwrociu opisany: 'MICHAŁ MROCZKA | ''PORT PÓŁNOCNY'' | 2017 | TECHNIKA MIESZANA | 100 x 150'

Cena wylicytowana: 2 400
W 2004 ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie ze specjalizacją snycerstwo. W 2009 uzyskał dyplom z malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Od 2007 współtworzy grupę artystyczną Niezależna Akademia Frenetyków. Od 2010 jest współzałożycielem autonomicznej lubelskiej galerii Kamienica Cudów. Należy do Stowarzyszenia Pracownia Otwarta w Lublinie. Jest współtwórcą makiety śródmieścia przedwojennej Warszawy w Teatrze Kamienica. Tworzy i mieszka w Warszawie.

ID: 57975