27 marca 2018, godz. 19:00

Jolanta Lach
(ur. 1988, Wrocław)

Panorama górska, 2016 r.

akryl/płótno, 30 x 120 cm

sygnowany i datowany l.d.: 'Lach | 2016'

na odwrociu opisany: 'Jolanta Lach 2017 | /Panorama górska/'

Cena wylicytowana: 1 100
W latach 2007-10 studentka na Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu na kierunku Architektura Wnętrz. Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dyplom malarski z wyróżnieniem uzyskała w 2013 roku. Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym. Inspirację do swoich prac czerpie głównie z obserwacji otoczenia i zachowań ludzi.

ID: 57997