27 marca 2018, godz. 19:00

Aleksandra Mysiorska
(ur. 1985, Pisz)

Havana. Cuba., 2018 r.

olej, pozłotnictwo/płótno, 100 x 80 cm

opisany na odwrociu 'Havana. Cuba. A. Mysiorska '18 '

Cena wylicytowana: 2 200
Ukończyła Architekturę Krajobrazu na warszawskim SGGW, a w międzyczasie wyjechała na roczne stypendium Uniwersytetu Wageningen w Holandii. Przez kilka lat była uczestnikiem Państwowego Ogniska Artystycznego "Nowolipki" w Warszawie, gdzie uczyła się ceramiki od Anny Kozłowskiej Łuc, jak i malarstwa od m.in Wiesławy Łoboś, a także brała udział w plenerach malarskich. Ważnym punktem w rozwoju malarstwa były nauki w paryskim studio "Oh les beaux jours" pod okiem artysty Claire Arnal. Ukończyła kurs ceramiki i od 2013 prowadzi własną pracownię ceramiczną Mysiorska DESIGN, gdzie tworzy unikatowe lampy, lampiony ogrodowe i ceramikę użytkową, a także maluje obrazy. Jej twórczość jest inspirowana naturą.

ID: 58075