27 marca 2018, godz. 19:00

Michał Jan Borucki
(ur. 1984, Warszawa)

Pragnienie, tryptyk, 2017 r.

olej/płótno, 120 x 40 cm (całość)

sygnowany p.d.: 'Borucki'

na odwrociu opisany: 'MICHAŁ JAN BORUCKI | „PRAGNIENIE” / „DESIRE” | TRYPTYK/TRYPTICH (1/3, 2/3 3/3) | 2017 | OLEJ NA PŁÓTNIE | OIL ON CANVAS | 40 x 40 cm | Borucki' (każda część)

Cena wylicytowana: 1 200
Absolwent Wydziału Architektury WSEiZ w Warszawie. Z zamiłowania rysownik, grafik i malarz. Do 2016 roku zajmował się głównie projektowaniem architektonicznym. Okazjonalnie rysunkiem i grafiką. W 2008 roku brał udział w zbiorowej wystawie we Wrocławiu. Jego prace były publikowane w magazynie Male Men w grudniu 2013 i lutym 2014 roku. W 2015 roku rozpoczął aktywność malarską przede wszystkim w technice olejnej na płótnie. Jego oryginalne prace były dotychczas wystawiane w Warszawie, Wenecji i Buenos Aires.

ID: 58229