27 marca 2018, godz. 19:00

Artur Sobieszek
(ur. 1970, Skierniewice)

Mnich, 2015 r.

olej/płótno, 80 x 70 cm

sygnowany p.d.: 'A. Sobieszek'

na odwrociu opisany: ' ''Mnich'' | A. Sobieszek | 2015 r. | (…)'

Cena wylicytowana: 900
W 2006 otrzymał dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz grafiką.

ID: 58219