27 marca 2018, godz. 19:00

Piotr Piechowiak
(ur. 1986, Drezdenko)

Sięgać marzeń, 2010 r.

olej/płótno, 100 x 86 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Piechowiak | 2010 | Sięgać Marzeń'

Cena wylicytowana: 600
W 2012 został absolwentem Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Uprawia malarstwo sztalugowe, głównie olej na płótnie. W swoich pracach dużą rolę zwraca na światłocień, jak i przdstawianą w obrazie historię.

ID: 58151